Auto zastępcze z OC sprawcy

Przydarzyła ci się stłuczka i twoje auto zostało uszkodzone nie z twojej winy? Boisz się że teraz nie będzie mógł dojeżdżać do pracy czy załatwiać codziennych obowiązków? Jeżeli tak, to rozwiązaniem idealnym dla ciebie będzie skorzystania z oferty jaką jest auto zastępcze z oc sprawcy. Skontaktuj się z nami już teraz a nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania i podpowiedzą jakie rozwiązanie będzie dla ciebie najlepsze.

Obecnie rozwiązanie jakim jest auto zastępcze z oc sprawcy przysługuje każdemu, nawet zwykłej osobie, która korzysta z samochodu tylko do celów prywatnych. Dzięki uchwale Sądu Najwyższego z 2011 roku każdy poszkodowany może ubiegać się wynajem auta z oc sprawcy czy samochód zastępczy. Bez znaczenia jest tu fakt, że osoba ta ma na przykład dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Należy jednak mieć na uwadze to, że jeśli poszkodowany posiada drugi samochód, to najczęściej ubezpieczyciel odmawia zapłaty za auto z oc.

Decydując się na skorzystania z oferty jaką jest wynajem auta z oc sprawcy należy pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. Po pierwsze wynajmowany samochód nie może pochodzić z wyższej klasy niż nasze auto. Po drugie wybierając wypożyczalnie samochodów musimy kierować się jej cenami (powinny być one średnie). Auto zastępcze z oc sprawcy przysługuje najczęściej od dnia zaistnienia szkody do momentu odebrania samochodu z warsztatu. W przypadku szkody całkowitej wynajmowanym autem z oc sprawcy możemy poruszać się aż do dnia zakupu nowego samochodu.

Auto zastępcze z OC sprawcy Lublin
Auto zastępcze z OC sprawcy Lublin

Należy jednak pamiętać o tym, że tego czasu nie można nadmiernie wydłużać.

Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty jaką jest auto z oc sprawcy czy wynajem samochodu zastępczego. Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.


Oprócz informacji na temat zdobycia auta zastępczego z OC sprawcy w Lublinie możesz sprawdzić również inne informacje znajdujące się na naszej stronie, w tym – dane o parkingach w Lublinie czy też o lotnisku Lublin-Świdnik.