Lotnisko Lublin Świdnik

Planujesz pobyt w Lublinie i chcesz się tam dostać samolotem? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię oferta jaką jest wynajem aut na lotnisku Lublin Świdnik. Znajdująca się tam nasza wypożyczalnia samochodów osobowych proponuje szereg różnych samochodów, wśród których każdy zainteresowany z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wynajem aut na lotnisku Lublin Świdnik

Lublin wypożyczalnia samochodów
Lublin wypożyczalnia samochodów

Port Lotniczy Lublin Świdnik jest jednym z najmłodszych lotnisk w Polsce. Nieustannie się rozwija zapewniając pasażerom nowe połączenia międzynarodowe. Obecnie pasażerowie  mogą skorzystać z lotów do Dublina (sezonowo), Doncaster, Eindhoven, Glasgow, Liverpoolu (od maja 2017), Londynu, Oslo oraz Sztokholmu. Połączenia te realizują linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair. Z kolei linia lotnicza Small Planet Airlines już od połowy 2017 roku uruchamia loty z Lublina do Barcelony, Burgasu oraz Heraklionu.

Dojazd do lotniska w Lublinie z centrum miasta jest bardzo łatwy i stosunkowo szybki, ponieważ jest ono położone zaledwie 16 kilometrów centrum. Również dojazd z innych miast jest ułatwiony, dzięki drogom krajowym i wojewódzkim. Bliskie położenie lotniska sprawia, że najlepszym sposobem na dojazd jest skorzystanie z oferty jaką  jest wynajem auta w Lublinie. Rozwiązanie to pozwoli każdemu szybko i wygodnie dojechać do wybranego miejsca, a następnie oddać w punkcie odbioru.

Lotnisko Lublin Świdnik mimo tego, że jest bardzo młodym lotniskiem ma ciągle rosnącą liczbę klientów. Obecnie w terminalu pasażerskim znajdują się takie udogodnienia jak: punkt medyczny, bankomat, kantor, kaplica, restauracja, wypożyczalnia samochodów czy urząd celny i reklamacja bagażowa.