Parkingi Lublin

Korzystając z oferty jaką proponuje nasza wypożyczalnia samochodów, Klienci często pytają o tanie czy tez bezpłatne parkingi w mieście. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom przygotowaliśmy kilka informacji – parkingi Lublin. Dzięki temu każdy zainteresowany wynajem auta w naszej wypożyczalni może także sprawdzić gdzie najlepiej będzie zaparkować.

Parkingi Lublin

Lublin wypożyczalnia samochodów
Lublin wypożyczalnia samochodów

Lublin jest miastem, a którym obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania. Obejmuje ona głównie ścisłe centrum miasta. Opłaty za pozostawienie tam auta są uzależnione od czasu parkowania oraz danej podstrefy. Wyznaczona Strefa Płatnego Parkowania obowiązuje w godzinach 9.00-17.00. Koszt za godzinę parkowania zaczyna się od 2 zł. Istnieje także możliwość wykupienia biletu całodobowego – koszt w podstrefie A to 20 zł, zaś w podstrefie B 15 zł.

W Lublinie można skorzystać także z dużych i bezpłatnych parkingów –  najczęściej znajdują się one przy centrach handlowych oraz dużych sklepach. Oprócz tego za darmo możemy zaparkować auto między innymi przy ulicach: Solidarności, Kaprysowej, Drodze Męczenników Majdanka, Zana Tomasza czy przy ulicy Nowy Świat. Duża liczba darmowych parkingów w Lublinie sprawia, że skorzystania z oferty jaką jest wynajem samochodów na lotnisku Lublin Świdnik jest bardzo korzystnym rozwiązaniem – wszędzie można dotrzeć szybko, wygodnie i przede wszystkim bezpośrednio. Dodatkowo tanie i bezpłatne parkingi sprawiają, że poruszanie się po mieście wypożyczonym samochodem jest najlepszym rozwiązaniem i może znacznie ułatwić dojazd do wybranych miejsc.